Crop Division | UNIVERSITY AGRICULTURE PARK
» STAFF DIRECTORY » Crop Division

Crop Division

BAHAGIAN TANAMAN

En. Zainalabidin bin Abd. Wahid
Ketua Bahagian Tanaman


Pegawai Pertanian (G48)
Tel. : +6038967316
Faks : +6038924076
Email : zaaw@upm.edu.my

SEKSYEN TANAMAN INDUSTRI

En. Muhammad Fitri bin Abu Muntalib

Pegawai Pertanian (G44)
Tel. : +60389467294
Faks : +60389424076
Email : m_fitri@upm.edu.my

En. Abu Hanafiah bin Zawawi

Penolong Pegawai Pertanian (G32)
Tel. : +60389467814
Email : a_hanifah@upm.edu.my
   

En. Mohamad Harlizan bin Mohamad Darus

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60389467814
Email : mhmd@upm.edu.my
En. Muhd. Rizal bin Che Jid

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60389471267
Email : cj_rizal@upm.edu.my

Gopal a/l Gurunathan

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60389471267
Email : gopal@upm.edu.my
   

SEKSYEN TANAMAN LADANG

En. Kamarul Zaidi bin Abd. Ghani

Pegawai Pertanian (G41)
Tel. : +60389467298
Faks : +60389424076
Email : kamarulzaidi@upm.edu.my

En. Mohamad Faiz bin Mohamad Shapie

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60389467310
Email : m_faiz@upm.edu.my
En. Zafarissham bin Zakaria

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60389467294
Email: zafarissham@upm.edu.my
Pn. Faridah binti Mat Ajab

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60389467294
Email : faridahma@upm.edu.my
En. Noor Hisham bin Adnan

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60389467294
Email : noorhisham@upm.edu.my

SEKSYEN BUAH-BUAHAN

En. Ahmad Shazry bin Supi

Pegawai Pertanian (G41)
Tel. : +60389467294
Faks : +6038924076
Email : shazry@upm.edu.my

Tn. Hj. Firdaus bin Kardi

Penolong Pegawai Pertanian (G32)
Tel. : +60389467297
Email : firty@upm.edu.my
En. Mohd. Husni bin Harmin

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60389467320
Email : m_husni@upm.upm.edu.my

Tn. Hj. Zulkaple bin Naton

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60389467294
Email : znaton@upm.edu.my
En. Zulkarnain bin Sharudin

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60389467294
Email : zulshar@upm.edu.my

En. Noor Khamarul Rieza bin Mohd. Lokman

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60389467294
Email : noor_rieza@upm.edu.my
En. Ahmad Firdaus bin Mokhtar

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60389467294
Email : fir_mokhtar@upm.edu.my

En. Adrullizam bin Adnan

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60389467294
Email : adrullizam@upm.edu.my
En. Mohd. Hazleen bin Md. Amin

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60389467294
Email : mhma@upm.edu.my

En. Rosly bin Bahrin

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60389467294
Email : roslyrin@upm.edu.my
   

SEKSYEN SAYURAN

En. Helmi Azro bin Mohd. Hassan

Pegawai Pertanian (G44)
Tel. : +6038961266
Faks : +6038924076
Email : azro@upm.edu.my

En. Abd. Hamid bin Asmawi

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60389471263
Email : hamid_as@upm.edu.my
Pn. Aslinah binti Adnan

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60389467294
Email : aslinah@upm.edu.my

En. Sayyidina Hamzah bin Muhammad @ Mamat

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60389467294
Email : saiyyidina@upm.edu.my
Cik Nor Alauyah @ Nor Eda binti Musa

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60389467294
Email : alauyah@upm.edu.my

 En. Khairul Aslim bin Abdul Rauf

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60389467294
Email : khairulaslim@upm.edu.my
En. Zainal Ariffin bin Mardikan

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60389467294
Email : zamardikan@upm.edu.my

En. Noor Afifi bin Sakur

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60389467294
Email : noor_afifi@upm.edu.my
Pn. Sarimah binti Khairudin

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60389467294
Email : khasarimah@upm.edu.my

       

SEKSYEN AGROTEKNOLOGI

Pn. Hjh. Maininah binti Tahir

Pegawai Pertanian (G44)
Tel. : +60389471271
Faks : +60389424076
Email : main@upm.edu.my

Pn. Robi binti Saad

Penolong Pegawai Pertanian (G36)
Tel. : +60389471273
Email : robis@upm.edu.my
Pn. Nor Aishah binti Ismail

Penolong Pegawai Pertanian (G32)
Tel. : +60389471269
Email : nor_aishah@upm.edu.my

Pn. Zaliza binti Mahat

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60389467816
Email : zaliza@upm.edu.my
Pn. Hafidah binti Yaakob

Penolong Pegawai Pertanian (G29)
Tel. : +60389471274
Email : hafidah_upm@upm.edu.my

En. Mohamad Imran bin Omar
(Cuti Belajar)


Pembantu Pertanian (G17)
Tel. : +60389467294
Email : mimran@upm.edu.my
En. Mohd. Hafiidzul bin Haridan

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60389471274
Email : hafiidzul@upm.edu.my

Pn. Suzilawati binti Abu Hanipah

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60389471274
Email : suzilawati@upm.edu.my
Pn. Azizah binti Hamid

Pembantu Awam (H11)
Tel. : +60389471274
Email : a_hamid@upm.edu.my

Updated:: 27/05/2018 [shazry]

MEDIA SHARING

C1542489755